Терещук Вікторія Анатоліївна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Терещук Вікторія Анатоліївна
Стаття у Вікіпедії

Терещук Вікторія Анатоліївна (нар. 18 лютого 1982, Луганськ) — українська спортсменка з сучасного п'ятиборства. Бронзова призерка ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні. Майстер спорту міжнародного класу.

Цитати[ред.]

  •  

Неправильно говорити спортсмену — «Ти повинен!». Це підвищує відповідальність, і заважає показати людині максимум, розкрити себе. А коли вона більш спокійна — вона впевнена у своїх силах. Всі ж дорослі, всі розуміють, що їм потрібно робити[1].

  •  

Коли ти стоїш на п'єдесталі — ці почуття неможливо передати! Чому б не стати дворазовою чемпіонкою світу, триразовою — немає межі досконалості[1]!

  •  

Мені хочеться поставити жирну крапку у спортивній кар'єрі, і взяти олімпійське золото[1]!

  •  

Є певні недоопрацювання держави. Але якщо не ми, то хто буде змінювати все це? Треба хоч спробувати. На жаль, в Україні немає відповідних умов, і ми виїжджаємо готуватися за кордон. Були нещодавно у Франції — все на базі централізоване, басейн, сауна, манежі, стрільбище... Тренуйся — не хочу! Будемо намагатися, щоб і наша держава більше приділяла уваги п'ятиборству, і спорту в цілому, все-таки це — здоров'я нації. Виїхати? А куди ж ми поїдемо з Батьківщини? Патріотизм, він однак є у спортсменів! Ми навпаки, намагаємося вселяти патріотизм у душі людей, які опускають руки[1].

Примітки[ред.]