Перейти до вмісту

Тамаш Кадар

Матеріал з Вікіцитат
Тамаш Кадар
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Тамаш Кадар (угор. Kádár Tamás, 14 березня 1990, Веспрем, Угорщина) — угорський футболіст, захисник китайського клубу «Шаньдун Лунен» і національної збірної Угорщини.

Цитати

[ред.]
  •  

«Я хотів скоріше перейти в «Динамо», але було непросто. Справа в грошах - «Лех» не погоджувався на умови киян. Дуже сердився, адже хотів поїхати з «Динамо» на перший збір. Довго чекав трансфра і не грав за «Лех», боячись травмуватися. Так, у фінансовому плані це найкращий контракт у моїй кар'єрі. Але я ще дуже молодий, і гроші не були головною мотивацією. Хочу зробити собі ім'я у футболі. Мене вразив інтерес головного тренера «Динамо», Ребров часто дзвонив і говорив, що хоче бачити мене у своїй команді. Тому гроші не самоціль, заробляти їх, при цьому сидіти на лаві запасних, не для мене.

Я досить жорсткий футболіст, завжди тримаю в пріоритеті оборону. У сучасному футболі крайні захисники повинні підключатися до атак. Я не дуже сильний в цьому компоненті і більше люблю грати в центрі захисту». — про трансфер у київське «Динамо» в інтерв’ю сайту ФК «Динамо (Київ)» Тамаш КАДАР: «Хочу зробити собі ім'я у футболі» (13 березня 2017 року)

  •  

«Десять років займався гандболом у найпопулярнішому клубі Угорщини «Веспрем». Навіть виграв два юнацькі чемпіонати країни. Тренування з гандболу були щодня, а на футбол ходив раз на тиждень. Тому і став футболістом.

Я люблю мотоцикли, маю свій байк. Коли є вільний час, із задоволенням катаюся на ньому. Контракт не забороняє мені це робити в Києві, але не хвилюйтеся, я за кермо не сяду. Місцеві дороги дуже погані, не хочу потрапити в аварію». — про власне хобі в інтерв’ю сайту ФК «Динамо (Київ)» Тамаш КАДАР: «Хочу зробити собі ім'я у футболі» (13 березня 2017 року)

  •  

«У «Ньюкасл» перейшов дуже молодим. Закріпитися в команді не зміг через дуже часті травми. Напевно, просто не був готовий до англійської Прем'єр-ліги, до такого шаленого темпу. Коли пішов з «Ньюкасла», пройшли і травми». — про англійський етап кар'єри в інтерв’ю сайту ФК «Динамо (Київ)» Тамаш КАДАР: «Хочу зробити собі ім'я у футболі» (13 березня 2017 року)

  •  

«Всі здивувалися, що Угорщина так добре зіграла. Ми не поступалися топ-командам, особливо запам'яталася нічия з Португалією 3:3. Багато експертів назвали той матч найкращим на чемпіонаті Європи. Найколоритніший гравець нашої команди - воротар Габор Кірай. Він з дитинства грає у штанях, справа звички. Кірай - характер нашої команди, для нас він немов батько. А штани - просто його стиль». — про участь національної збірної Угорщини в Євро-2016 в інтерв’ю сайту ФК «Динамо (Київ)» Тамаш КАДАР: «Хочу зробити собі ім'я у футболі» (13 березня 2017 року)

Примітки

[ред.]