Ісус Христос: відмінності між версіями

Матеріал з Вікіцитат
Вилучено вміст Додано вміст
AnankeBot (обговорення | внесок)
м r2.7.2+) (робот додав: el:Ιησούς Χριστός
KamikazeBot (обговорення | внесок)
м r2.6.4) (робот змінив: tr:İsa
Рядок 42: Рядок 42:
[[sr:Исус]]
[[sr:Исус]]
[[sv:Jesus]]
[[sv:Jesus]]
[[tr:İsa Mesih]]
[[tr:İsa]]
[[zh:耶稣]]
[[zh:耶稣]]

Версія за 17:05, 30 листопада 2011

Ісус Христос — центральна фігура у християнстві, іпостась Бога, втілена у вигляді людини: за вченням загальновизнаного християнства, одна із трьох осіб Святої Тройці, Спаситель або Відкупитель людства з ярма гріха. Месія . Іван Богослов називає Його Боже Слово. Ім'я Ісус походить з грецької мови Іесоус, що в свою чергу є транслітерацією з єврейської Єшуа, або Йошуа, або ще Єгошуа і означає «спасінням», «Сущий є спасінням», «Життя є спасінням».

  • Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога. А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує
  • А коли скажуть вам: Ось Він у пустині — не виходьте, Ось Він у криївках — не вірте! Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського. Бо де труп, там зберуться орли. І зараз, по скорботі тих днів, сонце затьмиться, і місяць не дасть свого світла, і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться. І того часу на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді заголосять всі земні племена, і побачать вони Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою. І пошле Янголів Своїх Він із голосним сурмовим гуком, і зберуть Його вибраних від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його. Від дерева ж фіґового навчіться прикладу: коли віття його вже розпукується, і кинеться листя, то ви знаєте, що близько вже літо. Так і ви: коли все це побачите, знайте, що близько, під дверима!
    Похвала від пастухів, Ґерард ван Гонтгорст , 17те ст.
  • Не бійся, тільки віруй.
«Воскресіння Лазаря», Ян Матейко
Вікіпедія
Вікіпедія