Обговорення:Макович Христина Ярківна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Цитати, значимість[ред.]

Користувач:Dzyadyk, стаття без цитат і значимості (цитованості в АД або персональної енциклопедичної значимості автора) буде видалена.--Сергій Липко (обговорення) 21:28, 4 березня 2018 (UTC)

Ні, це не піар, навпаки, дуже критичне оцінювання. Справа в тім, що я досить критично ставлюся до неологізму "гепі енд". Тому настільки ретельно дослідив об'єктивні характеристики авторів цього словника, щоб перевірити, чи є це джерело науково авторитетним. — Юрій Дзядик в) 14:48, 6 березня 2018 (UTC).
Пояснення

Сергій Липко, цитую ВЦ:КЗ#Тимчасове робоче правило

Преамбула

За ідеєю, усі цитати Вікіпедії мають бути у Вікіцитатах. Вікіцитати будуть містити базу цитат, подібну до w:Commons.

Перше наближення
  • Може бути стаття (від двох до десяти рядків) про кожного автора джерела, посилання на яке є у Вікіпедії, і не є предметом дискусії у Вікіпедії
  • У Вікіцитатах неодмінно повинна бути стаття або розділ статті на кожне авторитетне джерело, яке цитується у Вікіпедії, або у дискусії у Вікіпедії.с

Отже.

Пояснення. Інколи у Вікіпедії виникають дискусії про авторитетність одного джерела порівняно з іншими. Зараз необхідна для порівняння інформація розкидана у Вікіпедії по сторінках різних обговорень, знайти її вдруге практично неможливо. Тому зручно, коли десь в одному місці є необхідна інформація хоча би про авторів, які мають ступінь кандидата наук. Є природним, щоб вона була саме у Вікіцитатах.

Юрій Дзядик в) 12:50, 6 березня 2018 (UTC).

  • Dzyadyk, повторюю, Вікіцитати — не Вікіпедія, де у статті цитати автора з посиланням на АД? це схоже на піар конкретної людини.--Сергій Липко (обговорення) 18:02, 6 березня 2018 (UTC)