Бетао
| Бетао | |
Е́берт Ві́льям Ама́нсіу або просто Бета́о (порт. Betão, 11 листопада 1983, Сан-Паулу, Бразилія) — бразильський футболіст, захисник.
Цитати
[ред.]«Нинкович - це суперфутболіст і суперлюдина. Один із найбільш технічних виконавців, з якими я грав. Було приємно знову опинитися з ним в одній команді, ми провели в "Евіані" півроку і теж пережили там хороші моменти». — про те, що в останні півроку контракту з "Динамо" грав у "Евіані" разом із Милошем Нинковичем в інтерв'ю прес-службі команді "Динамо" (Київ) Бетао: «Якщо я можу бути корисний «Динамо» поза полем, буду радий допомагати» (9 травня 2020 року) |
«"Евіан" - це маленька команда. Ми базувалися в красивому місті, у команді була хороша атмосфера, хороший персонал. Коли ми зустрічалися в 1/4 фіналу Кубка Франції з "ПСЖ", у складі якого грали Ібрагімович, Тьяго Сілва, всі думали, що ми можемо програти, не знаю, з рахунком 10:0. Але зіграли внічию 1:1, і за підсумками серії пенальті пройшли далі, тоді саме Ібрагімович і Тьяго Сілва не реалізували 11-метрові. Це було свято. Далі ми крупно обіграли "Лор'ян", а в фіналі зустрілися з "Бордо". Був відмінний матч на "Стад де Франс", з безліччю моментів, ми пропустили вирішальний гол на останній хвилині. Але це було незабутньо». — про те, що в "Евіані" був основним гравцем і доходив до фіналу Кубка Франції 2012/13, мінімально поступившись там "Бордо" в інтерв'ю прес-службі команді "Динамо" (Київ) Бетао: «Якщо я можу бути корисний «Динамо» поза полем, буду радий допомагати» (9 травня 2020 року) |
«Я підписав із "Евіаном" контракт на три роки, і коли перший рік добігав кінця, почалися фінансові проблеми. Президент клубу запропонував гравцям статус вільних агентів, тому що не було грошей виплачувати зарплату. Я сказав - без проблем, і погодився». — про другий прихід в "Евіан", коли команда фінішувала в зоні вильоту Ліги 2, а потім припинила існування через борги в інтерв'ю прес-службі команді "Динамо" (Київ) Бетао: «Якщо я можу бути корисний «Динамо» поза полем, буду радий допомагати» (9 травня 2020 року) |
«У "Понте-Прета" був поганий період. Після п'яти років в Україні та Франції було важко повернутися до Бразилії. Потрібно було пройти важку зворотну адаптацію, адже в Європі та Бразилії зовсім різний футбол. У Європі є організація оборони, усіх ліній, а в "Понте-Прета" на той момент був такий футбол: усі бігли туди або сюди. |
«Не можу сказати, що переживаю свій другий розквіт у кар'єрі, але я готовий грати, уже став серйозним захисником. |
«Ні, я люблю говорити з футболістами, а не кричати. Потрібно розмовляти, розуміти партнерів. Мені подобається, коли в команді всі близько спілкуються, діляться своїми думками. Я не просто жорсткий "армійський" капітан, я не такий». — про те, як змінила капітанська пов'язка в інтерв'ю прес-службі команді "Динамо" (Київ) Бетао: «Якщо я можу бути корисний «Динамо» поза полем, буду радий допомагати» (9 травня 2020 року) |
«Переїзд до України - непроста ситуація. У порівнянні з Бразилією в Україні все абсолютно інакше. Перший складний момент, з яким стикаються футболісти, - це різні мови, різні алфавіти. Життя, культура та футбол - усе інше. |
«Так, мені подзвонив, здається, директор "Чорноморця" і запропонував грати в їхній команді. Я подякував за інтерес і відмовився. Думаю, що на той момент це був не найкращий варіант для мене». — про те, що кликали до одеського "Чорноморця" у 2014 році в інтерв'ю прес-службі команді "Динамо" (Київ) Бетао: «Якщо я можу бути корисний «Динамо» поза полем, буду радий допомагати» (9 травня 2020 року) |
Примітки
[ред.]
