Власюк Олександр Іванович

Матеріал з Вікіцитат
Власюк Олександр Іванович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Іва́нович Власю́к, відоміший під ім'ям Сашко́ Лі́рник — український казкар-лірник, інженер та учасник київського гурту «Вій», сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм.

Цитати[ред.]

  •  

З нами воюють не тільки танками-бурятами-градами. З нами воюють інформацією, фільмами, серіалами і тому подібним.
Воюють давно.
Воюють непомітно і постійно.
За роки цієї прихованої війни знищена українська книга, українське кіно, українське телебачення, українська музика[1].

  •  

Кожен місяць, день, кожна година, прожита без «русского міра» віддаляє нас від окупації. Військової і духовної.
Причому духовна окупація страшніша і підступніша. Саме вона породжує сепаратизм, коллаборацію і ненависть до українців і України[2].

  •  

Майбутнє має бути українським, ми –українці. І це нове покоління має зростати на українській історії, на українських казках, на наших військових подвигах[3].

  •  

Проживши такий важкий рік, рік боротьби і війни, рік, в якому гинули наші воїни — захисники, надіявся, що щось змінилося на краще хоча б в тій сфері, яку найпотрібніше змінити. Маю на увазі найперше телебачення, бо воно найбільше впливає на свідомість народу і є найсильнішою зброєю в цій війні.
Перемикав телеканали весь вечір і всю новорічну ніч.
Гавно кацапське. Стало гірше ніж при бандюковичу. Україна зникла з телебачення зовсім[2].

  •  

Очевидно, що запущений новий проект окупації, так звана «друга хвиля». Проект по побудові неукраїнської України. Суцільні русскоязичні передачі і шоу, в яких українська мова звучить виключно для означення якихось придурків чи ідіотів. Повитягали з нафталіну всяких кацапських ідолів і решту гавна. Ніби не існує в природі такого явища як переклад і дублювання[2].

  •  

Як ви хочете мати захисників України, якщо виховуєте дітей на російських мульфільмах і попсі[2]?

  •  

Я знайшов свої корені. У мене предок, прапрапрапрапрадід Іван Влас, а моє прізвище – Власюк. Іван Влас був записаний в козацькому реєстрі 1534 року – у Першій сотні поручика Яна Оришкевича. Такий є родовід. Батько – історик, у нас в родині дуже цінується і шанується козацтво. І хоча це не повністю вся Україна, але без козацтва України б не було[3].

Примітки[ред.]